2. srpna 2022

Dovolujeme si vás upozornit, že byl zveřejněn předběžný rozvrh na zimní semestr 2022/2023. Je k nalezení v SIS, případně je možné si stáhnout přehlednou tabulku.

• Pro studující 1. ročníku jsou povinné kurzy Politická filosofie I. (YMFH001); Zrod vědy (YMFH002); Estetika I. (YMFH004); Člověk jako bytost řeči a poznání I. (YMFH005).

• Pro studující 2. ročníku je povinný kurz Filosofická antropologie II. (YMFH010).

Diplomní seminář I. (YMFH013) a Seminar on Translation (YMFH011) nemají výuku a jejich atestace je podmíněna splněním daných podmínek (jejich znění naleznete zde)

Dále jsou vypsány povinně-volitelné předměty ze 2 skupin. Více informací o skupinách povinně-volitelných předmětů naleznete zde.

Povinné kurzy studentům registruje tajemnice programu před začátkem webové registrace předmětů, která připadá na 21. září. 2022. Povinně-volitelné a volitelné předměty si studující zapisují sami.

Výuka začíná 3. října 2022. Všechny ostatní důležité termíny naleznete v harmonogramu akademického roku.