20. ledna 2022

Rozvrh na letní semestr 2021/2022

Dovolujeme si vás upozornit, že byl zveřejněn předběžný rozvrh na letní semestr 2021/2022. Je k nalezení v SIS, případně je možné si stáhnout přehlednou tabulku.

• Pro studující 1. ročníku jsou povinné kurzy Estetika II. (YMFH008); Etika a morální filosofie (YMFH003); Filosofická antropologie I. (YMFH006); Politická filosofie II. (YMFH005) a Človek jako bytost řeči a poznání II. (YMFH009).

• Pro studující 2. ročníku jsou povinné kurzy Kolokvium (YMFH012) a Diplomní seminář II. (YMFH014).

Dané předměty nemají výuku a jejich atestace je podmíněna splněním daných podmínek (jejich znění naleznete zde)

Dále jsou vypsány povinně-volitelné předměty ze 2 skupin. Více informací o skupinách povinně-volitelných předmětů naleznete zde.

Povinné kurzy studujícím registruje tajemnice programu před začátkem webové registrace předmětů, která připadá na 2. února (resp. 3. února) 2021. Povinně-volitelné a volitelné předměty si studující zapisují sami.

Výuka letním semestru začíná 21. února 2022. Všechny ostatní důležité termíny naleznete v harmonogramu akademického roku.